Série 104

Obrázek není k dispozici

Nová série 104 mikroventilů byla realizována jako ekonomická verze pro doplnění provedení série 105 ventilů. Díky svým malým celkovým rozměrům usnadňuje instalaci a provoz.
Jejich hlavní charakteristikou je možnost výběru mezi provedením s bočním nebo zadním pneumatickým připojením v nástrčném provedení pro hadici Ø4mm.
Ventily jsou k dispozici ve 2 nebo 3 cestných verzích, v klidu uzavřené nebo otevřené, 5 cestné a 5 cestné 3 polohové s otevřeným středem a tlakovým středem.
5 cestné provedení je dosaženo dvěma 3 cestnými ventily umístěnými vedle sebe se společným vstupem. Ovládači dostupnými pro tento ventil jsou tlačítka (různé verze), páčky (klíč, krátká a dlouhá páka), kladičky (pákový váleček nebo jednosměrná) a pneumatický vstup.
Je také možné kombinovat 2 a 3 cestné ventily s elektrickými spínači, v klidu uzavřenými nebo otevřenými.


  • 104 Series REV. 1 IT-EN
  • 104 Series EU/UK Declaration of Conformity REV. 1 IT-EN
    104 Series Instruction Manual REV. 1 IT-EN

Vyžádání informací pro Série 104










    Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní Podmínky společnosti Google.

    Iscrizione newsletter

    Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.