Průmyslová automatizace

Industrial Automation​

Tato obchodní jednotka, která vyrábí prvky a systémy pro průmyslovou automatizaci, je hlavním předmětem podnikání společnosti Pneumax S.p.A. Z počátku, jako výrobce pneumatických prvků, společnost důsledně investovala do rozšiřování nabídky svých výrobků a technologií spolu s přidruženými pneumatickými a elektrickými ovládací systémy. Díky štíhlé a flexibilní organizaci Pneumax interně řídí jak návrh, tak mechanické zpracování a montáž standardních a zakázkových produktů, kombinujících elektroniku a mechaniku. Vývoj řešení v souladu se zásadami Průmysl 4.0 vedl k integraci senzorů a diagnostiky do produktů, což umožňuje monitorování, řízení a údržbu pomocí digitálních technologií.

Objevte všechny naše výrobky

Automatizace procesů

​Automatizace Procesů​

Snaha vyvinout řadu produktů, vhodných pro použití v „procesních“ sektorech vyžadujících konkrétní materiály, jako je nerezová ocel, nebo úroveň provedení, stejně jako požadavky na provozní tlaky v ropném a plynárenském odvětví, vedla společnost Pneumax k vytvoření samostatného obchodního oddělení, soustředěného na automatizaci procesů, které je schopno včas a důsledně reagovat na specifické potřeby těchto odvětví.

To znamená, že společnost Pneumax je nyní schopna vyrábět širokou řadu výrobků, které se liší nejen velikostí, ale také provedením a výběrem materiálu a jsou vyráběny pro specifické aplikace, které mohou zahrnovat manipulaci s plynem, ropou nebo jinými chemickými a petrochemickými produkty: ventily a solenoidy z nerezové oceli nebo z hliníku nebo jednotky pro úpravu vzduchu z nerezové oceli, jsou doplněny vloženými vlastními rozvodnými kostkami. Práce v těchto odvětvích také znamená zajištění souladu s mezinárodními normami kvality. Společnost Pneumax je hrdá na to, že je držitelem certifikátů ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a výrobkových certifikátů jako ATEX, EAC, FM, NEPSI a CU_TR012, společně s certifikáty SIL (Safety Integrity Level), týkajících se spolehlivosti výrobku.

Podívejte se na katalog výrobků
Podívejte se na video

Automobilový průmysl

Automobilový Průmysl

Divize Automotive společnosti Pneumax, s vlastním týmem pro výzkum a vývoj, nabízí kompletní sortiment produktů určených pro výrobní linky v automobilovém průmyslu se zvláštním zaměřením na aplikace pro zpracování plechů. Nabídka Pneumax zahrnuje upínky, centrovací jednotky, uchopovače, rotační jednotky a kompletní víceosé polohovací systémy, vyvinuté pro zajištění maximální spolehlivosti, nejvyšší přesnosti a opakovatelnosti. Každá produktová řada obsahuje vysoce inovativní technická řešení, která však vyhovují různým mezinárodním normám. Zvláštní pozornost je věnována energetické účinnosti, takže tyto výrobky nabízejí nejvyšší úroveň úspor, dostupných na trhu. Široká přítomnost společnosti Pneumax po celém světě zajišťuje hladké a koordinované řízení mezinárodních projektů, určených pro výrobce automobilů.

Podívejte se na příslušnou sekci
Stáhněte si přehled výrobků
Podívejte se na video

Pro další informace o výrobcích a službách kontaktujte zaměstnance společnosti Pneumax

Nové Výrobky

Všechny novinky