Katalogy výrobků

Technologie, mezinárodní zkušenosti a vynalézavost: Naše výrobky jsou výsledkem cílené a současně prozíravé obchodní vize, která se snaží sledovat směry a procesy charakterizované efektivitou. Běžné výrobky doplňuje rozsáhlý katalog technologických řešení, znamenající rozdíl v každém odvětví průmyslu:

ventily a solenoidové ventily, ostrovy solenoidových ventilů s integrovaným elektrickým připojením, fieldbus systémy, válce a mikroválce, komponenty, šroubení a příslušenství pro úpravu stlačeného vzduchu, speciální výrobky šité na míru zákazníkovi.

Automazione di Processo

Procesní automatizace

Integrovaná řešení a komponenty z hliníku nebo nerezové oceli pro procesní automatizaci, zajišťující maximální kvalitu a spolehlivost v souladu s mezinárodními normami i v těžkých provozních podmínkách.

Procházet katalog výrobků
Automotive

Automotive

Upínací jednotky, centrovací jednotky, uchopné hlavice, rotační jednotky a kompletní víceosé polohovací systémy, vyvinuté pro zajištění maximální spolehlivosti a nejvyšší přesnosti a opakovatelnosti při obrábění plechů.

Přejít do příslušné sekce
3D Cadenas

3D Cadenas

Výrobky z katalogu Pneumax mohou být konfigurovány v portálu CADENAS PART a připojené 3D a 2D modely výrobků jsou ke stažení společně s PDF katalogovými listy.

Přejít na CADENAS portál