Divize Automotive společnosti Pneumax navrhuje a vyrábí kompletní řadu produktů určených pro výrobní linky automobilového průmyslu se zaměřením na aplikace zpracování plechu (Body in White application).

Pneumax nabízí komplexní řadu upínek, polohovacích a upínacích jednotek, rotačních jednotek a kompletních víceosých polohovacích systémů. Produkty vyvinuté týmem specializovaných techniků jsou navrženy tak, aby zajistily maximální spolehlivost, přesnost a opakovatelnost v souladu s nejnovějšími mezinárodními montážními normami.

Zvláštní pozornost byla věnována energetické účinnosti, která s využitím patentovaných návrhů poskytuje řešení pro největší úsporu energie na tomto trhu. Každá fáze výroby a testování produktů probíhá v našich speciálně vybavených odděleních v centrále v Luranu (BG).

Celosvětová přítomnost společnosti Pneumax zajišťuje optimalizované a koordinované řízení projektů: nejvyšší úroveň služeb je poskytována všem našim mezinárodním zákazníkům.

Podívejte se na video

Upínání

Naše tuhé spojení zabraňuje nechtěnému sevření dvou obrobků dohromady, což umožňuje upínce detekovat takové anomálie ve výrobním procesu. Plynulé seřízení s nejrychlejší…

Čtěte dál Všechny výrobky

Polohování

Vysoká úroveň přesnosti polohování. Vysoká odolnost proti vedlejším produktům svařování a korozi.

Čtěte dál Všechny výrobky

Uchopení

Pneumatické uchopovače s plně nastavitelným úhlem otevření.

Čtěte dál Všechny výrobky

Otáčení

Robustní a spolehlivé otočné prvky pro přesné otáčení nebo vykládání obrobku.

Čtěte dál Všechny výrobky

icon-nc-locator NC Locator

Víceosý polohovací sytem MLGA pro geometrické vyrovnání.

Čtěte dál Všechny výrobky

Doplňkové produkty

Pneumax je komplexním zdrojem dodávek pro automobilový průmysl s úplnou řadou pneumatických pohonů, ventilů, ventilových terminálů, řídicích bloků komunikačních protokolů…

Čtěte dál Všechny výrobky

accessories Příslušenství

Snímače, kabely ke snímačům, automatické zajišťovací zařízení, podložky, distanční vložky.

Čtěte dál Všechny výrobky

Vývoj produktu

1 Koncept

Hodnocení požadavků trhu a definice produktových specifikací produktovým managementem. Projektový tým analyzuje technickou proveditelnost a stanoví obecnou časovou osu.

2 Prototyp

Po simulační analýze strukturální mechaniky připravuje tým výzkumu a vývoje model CAD, který se používá u 3D tiskárny k výrobě prvních prototypů.

3 Integrace elektoniky

Elektronické komponenty jsou vyvíjeny a vyráběny interně společností Pneumax, aby byly integrovány do jakéhokoli systému nebo jako rozhraní k jakémukoli protokolu.

4 Analýza účinků poruchového režimu (FMEA)

První vzorky blízké sériovému výrobku jsou obráběny pomocí strojů nejnovější generace. První FMEA je připravena.

5 Hodnocení a inspekce

Zkouška životnosti a schválení. Výrobky jsou podrobeny funkčním, výkonovým a teplotním testům v trvání milionů cyklů.

6 Inženýrství

Inženýrské oddělení pomocí 3D simulačních programů vyhodnotí a přijme nejvhodnější výrobní technologii a postup od montáže k implementaci.

7 Industrializace produktů

Tým industrializace společně s technickým oddělením zajišťuje veškeré potřebné specifické vybavení a nástroje. Hodnocení dodavatelů je dokončeno.

8 Výroba pilotní série a audit produktu

Ověření a schválení, že produkt splňuje původně definované požadavky.

Pro další informace o výrobcích a službách kontaktujte zaměstnance společnosti Pneumax