Vítejte v Pneumaxu Automation s.r.o.

Řešení pro automatizaci v České a Slovenské republice

Firma PNEUMAX S.p.A., největší italský výrobce pneumatických prvků a komponentů pro průmyslovou automatizaci, začala svou pozici na českém trhu budovat od roku 1998. V rámci distribučních firem poskytovala zákazníkům služby zahrnující dodávky jednotlivých prvků a návrhy pneumatických systémů dle požadavku zákazníka, výrobu pneumatických válců a dodávku náhradních dílů prvků PNEUMAX.

V roce 2005 došlo ke změně strategie a firma PNEUMAX S.p.A. se rozhodla vstoupit na český a slovenský trh přímo a založit zde dceřinnou společnost. Dne 26.4.2006 byla založena nová společnost PNEUMAX Automation s.r.o..

Obchodní aktivity zahájila společnost PNEUMAX Automation s.r.o. dne 6.6.2006 a stala se přímým zastoupením firmy PNEUMAX S.p.A. v České a Slovenské republice. Zároveň byla vytvořena síť odborných pracovníků, pracujících se zákazníky v jednotlivých regionech.

Naším dlouhodobým cílem je poskytovat kvalitní a kompletní servis v oblasti dodávek pneumatických komponentů od návrhu až po účast na montáži přímo u zákazníka. Zároveň zajišťovat standardní služby, které zákazníci požadují, tzn. bezplatné návrhy, výpočty obvodů, technické poradenství, konzultace, servis, výrobu speciálních prvků, montáž, repase a testování pneumatických prvků.

Novinky a Události

Všechny novinky