Technologie ve službách aplikace

Každá aplikace má své vlastní požadavky na provedení a použití různých technologií. Existuje jen jediný způsob, pro zajištění a nalezení ideálního řešení.

Pneumatická technologie

Pneumatická technologie​

Řada pneumatických řešení zahrnuje ovladače, ventily a solenoidové ventily, proporcionální technologii, šroubení, prvky pro manipulaci a pro vakuum a úpravny vzduchu. Všechny kombinují mechaniku a elektroniku požadovanou pro řízení a kontrolu pohybu, od solenoidových ventilů série 3000 až po miniaturní proporcionální regulátory s využitím všech hlavních komunikačních protokolů.

Pneumatická technologie

Elektrické pohony

​Elektrické Ovládání​

Pneumax považuje elektrické pohony za ideální řešení pro aplikace, kde je kromě spolehlivosti nutné zajistit extrémní rychlost a flexibilitu v řízení a konfiguraci nejen os, ale také elektrických válců. Tato řada zahrnuje elektrické osy s oběhovými vedeními kuličkových ložisek a řemenovým pohonem, elektrické válce s lineárně nebo paralelně řazeným motorem, všechny prvky dostupné jak s motory Siemens, tak bez nich. Lze také dodat přizpůsobené příruby pro montáž vlastních motorů zákazníka a vytvořit řešení s řadou interpolovaných pohonů.

Elektrické pohony

Řízení tekutin

Řízení tekutin​

Tato řada zahrnuje široký sortiment mosazných a nerezových solenoidových ventilů vhodných pro rozvod vzduchu, vody, páry a jakékoli jiné tekutiny kompatibilní s materiály (tělesa a těsnění) těchto prvků. Elektromagnetické ventily jsou dvou nebo třícestné, v klidu uzavřené nebo otevřené, pro všeobecné použití, přímo řízené nebo se servopohonem, s přípoji dostupnými v závitu od G1/8″ do G2″ a pracovními tlaky od vakua až do 100 barů. Pro výbušná prostředí jsou k dispozici solenoidové ventily s cívkami uzavřenými v pouzdru certifikovaném dle CESI 03 ATEX 344.

Řízení tekutin

Pro další informace o výrobcích a službách kontaktujte zaměstnance společnosti Pneumax

Nové Výrobky

Všechny novinky