Hodnota certifikované technologie

Vysoký standard kvality

Pro společnost Pneumax kvalita znamená neustálé investice do produktů a výrobních procesů, protože neustálé zlepšování kvality je hlavním principem fungování každého oddělení společnosti v souladu s normami ISO 9001 : 2015, ISO 14001 : 2015, a ISO 45001 : 2018.

Přístup Total Quality znamená nejen získání nezbytných certifikací pro působení na různých trzích a v různých sektorech, ale také zajištění maximální spolehlivosti nabízených výrobků a služeb, protože důvěra našich partnerů je nejprestižnější certifikací, kterou můžeme získat.

 

Naše přednosti

 

Důvody proč jsou naši zákazníci loajální a proč nás noví zákazníci vyhledávají

icona-mani

Především lidské vztahy

Přístup Total Quality znamená nejen získání potřebných certifikací pro působení na různých trzích a v různých odvětvích, ale také zajištění maximální spolehlivosti nabízených produktů a služeb, protože důvěra našich partnerů je nejprestižnější certifikací, jakou můžeme získat.

icona-lingotti

Finanční síla

Silná společnost vyjadřuje důvěru a pozitivitu.

icona-mondo

Celosvětová síť

Mezinárodní spolupráce znamená prospěch z neustálého vystavování se novým technologickým, lidským a kulturním vlivům.

icona-business

Partnerství

Nejsme jen obyčejní dodavatelé. Vidíme se jako skuteční partneři pro vaše podnikání, jsme připraveni maximálně podpořit podnikatelské nápady lidí, kteří nám důvěřují.

icona-lampadina

Tvořivost

Vyvíjíme originální a přizpůsobená řešení: zákazníci, kteří potřebují specifický a kreativní přístup, v nás najdou dokonalého partnera.

icona-cervello

Know-how

Naše zkušenosti zpřístupňujeme zákazníkům, dodavatelům a kolegům. Více než čtyřicet let naší historie nám připomíná, že ačkoliv bylo již mnohého dosaženo, a to nejen z technologického hlediska, bude ještě třeba hodně udělat, aby se každá vaše potřeba i nadále soustředila na naše podnikání.

icona-sostenibile

Udržitelnost

Naším cílem je dosáhnout firemní pohody, která je v souladu s environmentální a sociální pohodou.

Řízení celkové kvality

Řízení Celkové Kvality produktů, služeb a postupů se rozšiřuje na činnosti celého dodavatelského řetězce společnosti Pneumax.

Objevte Pneumax TQM

Certifikace

Výrobky Pneumax jsou certifikovány v souladu s národními a mezinárodními předpisy pro daný trh a odvětví.

Poznejte všechny certifikace

Nové Výrobky

Všechny novinky