Řetězec inovací

Nepřetržitá a strukturovaná inovace

Ve společnosti Pneumax jsme přesvědčeni, že neustálá inovace vzniká kombinací organizace, která podporuje interakci mezi různými technologiemi a systémovými a aplikačními dovednostmi. Strukturovaná inovace znamená čelit každý den novým výzvám kombinací metody, kreativity a vášně. Jako organizace zajišťuje společnost Pneumax neustálý rozvoj provozních procesů a specifických odvětvových dovedností vytvořením obchodních jednotek se

zaměřením na průmyslovou automatizaci, procesní automatizaci a automobilový průmysl.
Řízení odlišných technologií: technologie pneumatických systémů, elektrického ovládání a řízení tekutin, v kombinaci s interdisciplinárními dovednostmi, získanými v digitálním a elektronickém kontextu znamenají, že můžeme nabídnout optimalizovaná, integrovaná řešení pro každou aplikaci.

 

Dokonalý průsečík mezi specializovanými Obchodními Jednotkami a Vertikálními Technologiemi

Business Units Tecnologie

Obchodní sektory

Vertikální přiblížení založené na aplikační specializaci vedlo ke vzniku obchodních jednotek, které se věnují konkrétním odvětvím.

Zjistit více

Technologie

Každá aplikace má své vlastní požadavky na provedení a použití různých technologií a to je jediný způsob, jak zajistit, aby vždy bylo nalezeno ideální řešení.

Zjistit více

Nové Výrobky

Všechny novinky