Jedním z milníků strategie Pneumax Group je zaručit stále rozšířenější pokrytí území prostřednictvím struktur schopných nabídnout nejlepší služby a nejvyšší dovednosti pro podporu všech potřeb zákazníků. Tento závazek stojí i za rozhodnutím získat tak významnou společnost, jakou je FIAP S.p.a..

Společnost FIAP S.p.a., která byla založena v roce 1978, se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z hlavních průmyslových dodavatelů v regionu Emilia-Romagna a nabízí zákazníkům kompletní řešení včetně pneumatické technologie, mechanických převodovek a procesních přístrojů.

Činnost společnosti byla vždy zaměřena na spokojenost zákazníků, podporu zákazníků při předprodejní i následné pomoci, nabízející vysokou technicko-obchodní kompetenci a služby, včetně kabeláže a montáže skříní.

Díky akvizici FIAP S.p.a. může skupina Pneumax nyní počítat s 8 pobočkami v Itálii, které se nacházejí v Monze, Bergamu, Turíně, Vicenze, Florencii, Bari, Santarcangelo di Romagna a Modeně, které podporují výrobní jednotky v Bergamu a Titanu Engineering v San Marinu.

Firemní novinky

Všechny novinky